darželis Klaipėda opa

Auklė į namus

Auklė į namus – tai profesionalią vaikų priežiūra, teikiama jums reikiamoje vietoje reikiamu metu. Mūsų išskirtinumas – kruopščiai atrinktos, teisiškai patikimos auklės, turinčios bent minimalias arba universitetinio lygio pedagogines žinias, pirmos pagalbos įgūdžių sertifikatus bei reikiamas medicinines pažymas. 

Atrankos metu nustatoma turima patirtis, kompetencijos, psichologinis pasiruošimas, tikrinami asmeniniai duomenys teistumo informatikos ir ryšių departamente prie LR vidaus reikalų ministerijos, kur suteikiama pažyma, įrodanti, kad auklė nebuvo teista. Didelį dėmesį skiriame auklių psichinės sveikatos profilaktikai, tobulėjimui ir kvalifikacijos kėlimui. Todėl su mumis dirbančios auklės auga kaip profesionalūs pedagogai – asistentai.

Siekiame, kad su mumis dirbančios auklės gerai išmanytų vaikų vystymąsi, raidą, gebėtų sukurti aplinką, kurioje vaikai jaustųsi saugūs, atsipalaidavę ir motyvuoti. Auklės ir vaiko dienotvarkėje vyrauja natūralus, kūrybiškas ir žaidybinis procesas, kuriame svarbiausi vaiko poreikiai.

Mums svarbu, kad prižiūrint jūsų vaikučius, Auklės vykdytų šias atsakomybes:

Saugumas

užtikrintų vaiko fizinį saugumą ir emocinę gerovę, pvz., užtikrintų, kad vaikas nebūtų pavojingoje situacijoje ar kad būtų tinkamai apsaugotas atsiradus pavojui.

Mityba

užtikrintų, kad vaikas gautų sveiką ir subalansuotą mitybą, pasirūpintų, kad vaikas valgytų pakankamai ir reguliariai, pagal iš anksto su šeima aptartą mitybos planą.

Higiena

užtikrintų, kad vaiko higienos poreikiai būtų tinkai patenkinami: pvz., reguliariai keičiamos sauskelnės, atliekami puodukai reikalai, palaikoma rankų higiena ir pan.

Laisvalaikis

organizuotų vaiko dienotvarkę ir tarpusavyje derintų žaidimų laiką, ugdymą ir poilsį pagal vaiko asmeninį poreikį.

Emocinė ir socialinė gerovė

užtikrintų, kad vaikas jaustųsi saugus, mylimas ir priimtas, bei užtikrintų kad jis vystytų sveikus emocinius ir socialinius santykius.

Auklė į namus paslauga apima tiek trumpalaikį, tiek ilgalaikį auklės pasirinkimą. Trumpalaikė auklės paslauga gali būti reikalinga šeimoms, kurioms reikia laikinos pagalbos, pavyzdžiui, kelionės metu, ligos atveju, šventės metu (vestuvių, krikštynų, gimtadienių), auklės tam tikram laikotarpiui, nakčiai ar kitomis asmeninėmis aplinkybėmis. Ilgalaikė auklės paslauga reiškia, kad auklė dirba su vaikais reguliariai ir ilgalaikiai.

Svarbu paminėti, kad nesvarbu kokio pobūdžio paslauga, auklės abiem atvejais yra atrenkamos tokiu pačiu būdu, todėl rinkdamiesi su mumis dirbančių auklių paslaugas, galite jaustis saugūs, kad jūsų vaikus prižiūri atsakingi, kompetentingi ir profesionalūs žmonės.

Auklių atranka

Su mumis dirbančios auklės privalomai dalyvauja 3 etapų atrankoje:

 • Susipažinimas (turimų įgūdžių įvertinimas, pirmos pagalbos įgūdžių sertifikatų, medicininių pažymų, asmeninių duomenų teistumo informatikos ir ryšių departamente prie LR vidaus reikalų ministerijos tikrinimas);
 • Susipažinimas su auklės patirtimi (emocinio raštingumo testas, atvejo analizė);
 • Motyvacinis pokalbis.

Taip pat svarbu paminėti, kad esame suinteresuoti, jog su mumis dirbančios auklės augtų ir tobulėtų. Tai užtikrina kas mėnesį organizuojami praktinių įgūdžių ugdymo seminarai ir prevencinės psichohigienos veiklos.

Mes suprantame, kad kiekviena šeima yra unikali, todėl siūlome lanksčius tvarkaraščius, kad atitiktų jūsų poreikius. Taip pat, jeigu turite savo išsirinktą auklę, tačiau reikalinga išsamesnė analizė, mes galime padėti, kartu rasime geriausią auklę jūsų šeimai.

Kainynas

Valandinis

pavienių valandų užsakymas
12 valanda
 • Užsakant darbo dienomis, darbo valandomis
 • Galima dviejų vaikų priežiūra

Minimalus

Abonementas
10 valanda
 • Užsakant 40-79 val./mėn.
 • Galima dviejų vaikų priežiūra
Nuolaida

Vidutinis

Abonementas
8,5 valanda
 • Užsakant 80-119 val./mėn.
 • Galima dviejų vaikų priežiūra
Nuolaida

Stabilus

Abonementas
7 valanda
 • Užsakant 120 val. ir daugiau
 • Galima dviejų vaikų priežiūra
Nuolaida

Skubūs

užsakymai
 • 20 eur/val. (darbo dienomis, darbo valandomis)
 • 35 eur/val (darbo dienų naktimis ir savaitgaliais)
 • 50 eur/val. (švenčių dienomis, iškvietimas į šventę)

* Pateikus Klaipėdiečio kortelę, abonementams suteikiama 15% nuolaida.