darželis Klaipėda opa

Edukacijos

APIE EDUKACIJAS

„bum ba opa“

Teatro edukacija 6 mėn.-2 metų mažyliams

„bum bam opa“

Edukacijos metu ugdomas kūdikių kūrybingumas ir vaizduotė per žaidimus ir teatro elementus. Tai yra puiki priemonė padėti kūdikiams pažinti pasaulį ir susipažinti su pojūčiais, tokiais kaip šviesa, spalvos, tekstūros ir garsai.

„Aš kuriu pasaulį“

Spalvų edukacija 2-4 metų vaikams

„Aš kuriu pasaulį“

Edukacijos metu susitelkiama į spalvas, leidžiama vaikui rinktis norimą techniką ir saviraiškos būdą, leidžiantį atskleisti esamą emociją ir lavinti vaizduotę. Čia neegzistuoja „gerai“ - „blogai“, skatinamas savitas kūrybiškumas ir pasitikėjimas savimi.

„Pasakų pasaka“

Literatūros pažinimo edukacija 1-3 metų vaikams

„Pasakų pasaka“

Edukacijos metu sekamos pasakos, pasitelkiant vaizdines priemones, objektus, balsą, muziką ir garsą. Tai žaidimas skirtas pažinti literatūrą ir ugdyti norą skaityti, skatinti žingeidumą.

„Aiki baby“

Aikido judesio lavinimo edukacija 2-4 metų vaikams

„Aiki baby“

Aikido principu paremta edukacija, skirta vystyti motoriką, koordinaciją, pusiausvyrą ir stiprinti bendrą fizinę būklę. Pagrindiniai Aiki baby tikslai yra padėti kūdikiams išmokti: Saugiai judėti ir palaikyti pusiausvyrą; Kuo daugiau judėti ir eksperimentuoti su savo kūnu; Bendrauti su kitais kūdikiais ir suaugusiaisiais; Skatinti sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą.

Neformalus ugdymas ir edukacijos yra svarbūs vaikų vystymuisi ir mokymuisi, nes jie padeda plėsti vaikų pasaulėžiūrą ir suteikia jiems galimybę mokytis iš realių situacijų ir patirties. 

Kodėl verta dalyvauti edukacijose?

Skatina kūrybiškumą: Galimybė eksperimentuoti ir kurti, nes galima mokytis savo būdais ir kurti savo patirtimi.

Gerina socialinius įgūdžius: Bendravimas su kitais padeda plėsti savo socialinius įgūdžius ir mokytis bendrauti.

Užtikrina praktinę patirtį: Galimybė išmokti dalykų praktiškai, o ne tik teoriškai. Tai padeda suprasti, kaip taikyti savo žinias realiame gyvenime.

Mokosi visą gyvenimą: Patirtis, ką reiškia mokytis visą gyvenimą, mokosi iš savo kasdieninių patirčių ir susitikimų, o ne tik iš mokyklinių pamokų.

Skatina įvairovę:  Galimybė išbandyti skirtingus dalykus ir plėsti savo pasaulėžiūrą, o tai skatina lankstumą.

Gerina sveikatą ir gerovę: Edukacijos gali apimti sporto veiklą, muzikos pamokas ar kitus fizinio ar psichologinio gerovės gerinimo būdus, kurie padeda išlaikyti sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą.

*Edukacijos vykdomos kaip renginiai arba pagal užsakymą.