darželis Klaipėda opa

Paslaugos

Darželis

Veikiame pagal Valdorfo metodikos ir laisvojo atradimo bei intuityvaus mokymosi principu pagrįstu ugdymu, skirtu vaikams nuo 2-6 m. Svarbu paminėti, kad, jei vaikutis dar nemoka vaikščioti ar valgyti pats, padedame tapti savarankiškesniu, išmokti higienos, lavinti judėjimo ir motorinius gebėjimus. Didelį dėmesį skiriame vaikų individualiems poreikiams, turimai namų rutinai. Šalia to, mokomės būti grupėje, pagal vaiko galimybes, dalyvauti edukacijose, ugdome dėmesingumą, pojūčius ir susipažįstame su įvairiomis disciplinomis.

Valandinė priežiūra

Valandinė priežiūra – tai puiki alternatyva, kurios dėka vaikučiai nuo 1,5 metukų jau gali augti ir socializuotis saugioje darželio aplinkoje, prižiūrint profesionaliems pedagogams tiek laiko, kiek jums reikia. Darželyje kuriame palankias sąlygas vystytis bendravimo įgūdžiams, stiprinti santykius su kitais, laisvai tyrinėti aplinką ir save joje. Mes tikime, kad vaikai turi natūralų norą mokytis, todėl mokymasis turi vykti natūraliai ir žaismingai. Taip pat, vaikai turi teisę į individualų požiūrį ir jų mokymasis turi būti pritaikytas jų individualiems poreikiams ir galimybėms.

Auklė į namus

Profesionali vaikų priežiūra jums reikiamoje vietoje reikiamu metu, pvz.: namuose, šventėje, kelionėje. Mūsų išskirtinumas – kruopščiai atrinktos, patikimos auklės, turinčios bent minimalias arba universitetinio lygio pedagogines žinias, pirmos pagalbos įgūdžių sertifikatus, pažymas patvirtinančias sveikatos tinkamumą bei neteistumą. Kaina skaičiuojama pagal individualų poreikį.

Edukacijos

Meninės, sportinės, pažintinės bei tarpdisciplininės programos, organizuojamos papildomam vaikučių ugdymuisi darželyje. Edukacijas veda kvalifikuoti savo srities specialistai, kurie patys sudarė programas atsižvelgdami į vaikučių amžių.