darželis Klaipėda opa

Valandinė vaikų priežiūra

Valandinė priežiūra
Laukiami vaikučiai nuo 1,5 metų
Privatus darželis
Gali prisijungti vaikučiai nuo 1,5 m. valandinei priežiūrai ir pusdienio lankymui. Į dienotvarkę įtraukiamas meninis, sportinis, literatūrinis, tarpdisciplininis ugdymas
Kvalifikuoti pedagogai
Turintys pedagoginių-psichologinių žinių ir pirmosios pagalbos pažymėjimus

Valandinė priežiūra – tai puiki alternatyva, kurios dėka vaikučiai nuo 1,5 metukų jau gali augti ir socializuotis saugioje aplinkoje prižiūrint profesionaliems pedagogams tiek laiko, kiek jums reikia. Kuriame palankias sąlygas vystytis bendravimo įgūdžiams, stiprinti santykius su kitais, laisvai tyrinėti aplinką ir save joje. Mes tikime, kad vaikai turi natūralų norą mokytis, todėl mokymasis turi vykti natūraliai ir žaismingai. Taip pat, vaikai turi teisę į individualų požiūrį ir jų mokymasis turi būti pritaikytas jų individualiems poreikiams ir galimybėms.

Visos dienos metu darželyje vaikai laisvai tyrinėja ir pasirenka jiems mėgstamą veiklą jiems priimtinu laiku. Įpusėjus dienai, įtraukiame vieną iš edukacinių veiklų, kuriose vaikas mokosi būti grupėje, susipažįsta su disciplina bei taisyklėmis, lavina savo pojūčius. Valandinės vaikų priežiūros metu siekiame kurti žaismingą ir įdomią aplinką, kurioje vaikai gali vystytis ir mokytis natūraliai. Kuriame aplinką, kurioje vaikai gali jaustis saugūs ir įsitraukti pagal savo asmeninį poreikį, o tai padeda stiprinti jų emocinę ir socialinę raidą, ugdo pasitikėjimą savimi.

Mūsų prioritetai, teikiant valandinę priežiūrą:

Saugumas

užtikrinti vaiko fizinį saugumą ir emocinę gerovę, pvz., užtikrinti, kad vaikas nebūtų pavojingoje situacijoje ar kad būtų tinkamai apsaugotas atsiradus pavojui.

Mityba

užtikrinti, kad vaikas gautų sveiką ir subalansuotą mitybą, pasirūpinti, kad vaikas valgytų pakankamai ir reguliariai, pagal iš anksto su šeima aptartą mitybos planą.

Higiena

užtikrinti, kad vaiko higienos poreikiai būtų tinkai patenkinami: pvz., reguliariai keičiamos sauskelnės, atliekami puoduko „reikalai“, palaikoma rankų higiena ir pan.

Emocinė ir socialinė gerovė

užtikrinti, kad vaikas jaustųsi saugus, mylimas ir priimtas, bei užtikrinti, kad jis vystytų sveikus emocinius ir socialinius santykius grupėje.

Kainynas

Valandinis

įkainis
10 Valanda
 • Vaiko priežiūra pasirinktomis valandomis
 •  

Dienos

įkainis
60 Diena
 • Vienos dienos vaiko priežiūra
 •  

Mini

Abonementas
280 mėn.
 • Lankoma iki 8 d./mėn.
  arba pusė dienos
 • +Maitinimas 7 arba 5 eur/d.

Vidutinis

Abonementas
350 mėn.
 • Lankomos iki 16 d./mėn.
 • +Maitinimas 7 eur/d.

Maksimalus

Abonementas
400 mėn.
 • Lankomas pilnas mėn.
 • +Maitinimas 7 eur/d.